1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

Land Cruiser Prado

5-dv. SUV

Land Cruiser - Prado - 5-dv. SUV
Už od
59 190 €
 • Dvojzónová automatická klimatizácia
 • 7 SRS airbagov
 • Bezkľúčové odomykanie a štartovanie
4X4
2.8l D-4D 204 k
204 k
175 km/h
Land Cruiser - Prado - 5-dv. SUV
Biela - perleťová (070)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

 • Dizajn

  TAJOMSTVO PREPRACOVANÉHO ŠTÝLU

  Land Cruiser v sebe spája štylistické stvárnenie s praktickosťou a spoľahlivosťou. Od kapoty motora, ktorá je tvarovaná s cieľom zlepšiť viditeľnosti vodiča smerom nadol, k maske chladiča a svetlometom uloženým o niečo vyššie s ohľadom na zníženie rizika poškodenia pri jazde v teréne, až po štýlové 19“ zliatinové disky kolies s vysokým leskom, ktoré dodávajú dynamickejší profil.

 • IKONA K DISPOZÍCII S AUTOMATICKOU ALEBO MANUÁLNOU PREVODOVKOU

  Vďaka 2,8-litrovému naftovému motoru a výberu manuálnej alebo automatickej prevodovky zostáva Land Cruiser jedinečný v schopnosti kombinovať vynikajúci výkon a spoľahlivosť s bezkonkurenčným výkonom v teréne a stále vyššou úrovňou pohodlia na cestách.

 • V TERÉNE ALEBO NA CESTÁCH, STÁLE CHRÁNENÍ

  Land Cruiser je vybavený systémom Toyota Safety Sense, balíkom aktívnych bezpečnostných technológií, ktoré majú pomôcť predchádzať kolíziám v rôznych dopravných situáciách alebo ich zmierňovať. Obsahuje predkolízny bezpečnostný systém (PCS) s detekciou cyklistov cez deň a chodcov v noci, inteligentný adaptívny tempomat (IACC), upozornenie na opustenie jazdného pruhu (LDA), automatické prepínanie diaľkový svetiel (AHB) a systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA).

Celá obrazovka Zbaliť